GitLink.pl: logo do umieszczenia na stronie

Podoba Ci się nasz serwis? Zapraszamy do umieszczenia logo GitLink.pl we własnym serwisie. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne materiały oraz zasady użycia naszego znaku.

§ Zasady użycia logo GitLink.pl
  1. Znak GitLink.pl jest chroniony prawnie i może być zamieszczony w innych serwisach wyłącznie za pośrednictwem zgromadzonych na tej stronie plików graficznych, przy użyciu towarzyszącego im kodu.
  2. Prosimy nie zamieszczać naszego logo na stronach zawierających materiały dla dorosłych, w serwisach zawierających lub ułatwiających dostęp do nielegalnych materiałów, naruszających lub ułatwiających naruszanie prawa i Netykiety.
  3. Prosimy nie zamieszczać znaku w sposób sugerujący oficjalny (np. prawny, organizacyjny itd.) związek z naszym serwisem.
  4. Prosimy nie używać naszego znaku w kontekście naruszającym dobre imię serwisu GitLink.pl.
  5. Znak GitLink.pl nie może być używany na stronach anonimowych, nie zawierających danych umożliwiających kontakt z ich właścicielem.
  6. GitLink.pl zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu plików graficznych oraz odmowy ich dalszego wykorzystywania w innym serwisie bez podania przyczyny. W razie wystosowania takiej odmowy, znak GitLink.pl musi zostać niezwłocznie usunięty.
125x86 px:

Logo GitGitara.pl

146x90 px:

Logo GitGitara.pl

165x120 px:

Logo GitGitara.pl

200x80 px:

Logo GitGitara.pl

220x110 px:

Logo GitGitara.pl

Polecamy:

baner
baner
baner